Gazda
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Este un forum dedicat cartii Gazda .
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Hannah Montana: The Movie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Andra4Rose
Andra4Rose
Admin
Admin

Rac Mesaje : 119
Puncte : 286
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Vaslui

Hannah Montana: The Movie _
MesajSubiect: Hannah Montana: The Movie   Hannah Montana: The Movie EmptyLun Apr 19, 2010 12:02 am

Miley Stewart (Miley Cyrus) se luptă să împace şcoala, prietenii şi viaţa ei secretă de vedetă pop. Când popularitatea tot mai mare a vedetei Hannah Montana ameninţă să preia controlul asupra vieţii sale, ea ar fi dispusă să accepte. Ca urmare, tatăl ei (Billy Ray Cyrus) o duce acasă, în Crowley Corners, Tennessee, unde îi administrează o doză bună de realitate şi astfel începe o aventură plină de distracţii, râs şi romantism, aşa cum nici măcar Hannah Montana nu ar fi reuşit să îşi imagineze.

Filmat integral în locaţie, în Nashville, Tennessee, şi Los Angeles, California, “Hannah Montana The Movie” îi are în rolurile principale pe Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Mitchel Musso, Moises Arias şi Billy Ray Cyrus. Din distribuţie mai fac parte Melora Hardin, Margo Martindale, Barry Bostwick, Peter Gunn, Lucas Till şi Vanessa Williams. Apariţii episodice: Tyra Banks, Taylor Swift şi trio-ul de muzică country Rascal Flatts.

Walt Disney Pictures prezintă “Hannah Montana The Movie,” în regia lui Peter Chelsom (“Serendipity,” “Shall We Dance?”), după un scenariu de Dan Berendsen (“Twitches,” “The Initiation of Sarah”), bazat pe personajele create de Michael Poryes şi Rich Correll & Barry O’Brien. Producătorul executiv al filmului este David Blocker (“Into the Wild,” “Don King: Only in America”), alături de echipa formată din Michael Poryes şi Steve Peterman (“Hannah Montana”). Directorul de imagine este David Hennings (“Blue Crush”), iar designer-ul de producţie - Caroline Hanania (“Serendipity,” “Shall We Dance?”). Muzica este scrisă de John Debney (“Meet Dave,” “The Passion of the Christ”), iar coregrafia îi aparţine lui Jamal Sims (“Hairspray,” “Step Up,” “Step Up 2: The Streets”).
http://www.cinemagia.ro/filme/hannah-montana-the-movie-hannah-montana-25876/postere/74889/
Sus In jos
https://gazda.forumgratuit.ro
Mi.ru19
Mi.ru19
Moderator
Moderator

Sagetator Mesaje : 50
Puncte : 55
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Vaslui

Hannah Montana: The Movie _
MesajSubiect: Re: Hannah Montana: The Movie   Hannah Montana: The Movie EmptyLun Apr 19, 2010 3:09 am

Imi place filmul:x
Il iubesc:)
Dar cred ca.mi va placea mai Moolt THE LAST SONG.
Sus In jos
cata0z
cata0z
Admin
Admin

Gemeni Mesaje : 52
Puncte : 75
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 29
Localizare : pe scaun...

Hannah Montana: The Movie _
MesajSubiect: Re: Hannah Montana: The Movie   Hannah Montana: The Movie EmptyLun Apr 19, 2010 3:14 am

Smile)
l-am vazut si eu pe asta

a fost.... hmmm

interesant sa zicem
Sus In jos
Mi.ru19
Mi.ru19
Moderator
Moderator

Sagetator Mesaje : 50
Puncte : 55
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Vaslui

Hannah Montana: The Movie _
MesajSubiect: Re: Hannah Montana: The Movie   Hannah Montana: The Movie EmptyJoi Apr 22, 2010 1:49 am

mdea:) intradevar c.am plictsitor in unele parti:))
Sus In jos
Mi.ru19
Mi.ru19
Moderator
Moderator

Sagetator Mesaje : 50
Puncte : 55
Data de inscriere : 18/04/2010
Varsta : 27
Localizare : Vaslui

Hannah Montana: The Movie _
MesajSubiect: Re: Hannah Montana: The Movie   Hannah Montana: The Movie EmptyJoi Aug 12, 2010 9:02 pm

Sus In jos

Continut sponsorizat



Hannah Montana: The Movie _
MesajSubiect: Re: Hannah Montana: The Movie   Hannah Montana: The Movie Empty

Sus In jos
 

Hannah Montana: The Movie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gazda  :: Filme/Movies :: Filme/Movies-